Miejsce na grafikę + tekst do zmiany
Czym jest uzależnienie?
To zależenie od czegoś lub kogoś.
Oznacza to, że Ty, Twoje bycie, Twoje istnienie zależy od TEGO czegoś, TEGO kogoś, że bez TEGO kogoś, czegoś nie istniejesz.
Oznacza, że ten ktoś, ta rzecz dopełnia Ciebie, że bez niej nie wiesz, kim jesteś, bez niej nie wiesz czym jesteś…
Bez niej nie istniejesz.
Może dotyczyć nie tylko zależność od substancji pasychoaktywnych, narkotyków, alkoholu, ale także od seksu, Internetu, napojów gazowanych, innych ludzi, używek, jedzenia, adrenaliny, wysiłku fizycznego.
Uzależnieniem jest wszystko, bez czego nie potrafisz funkcjonować, żyć.
Uzależnieniem jest wszystko to, co zabiera Ci wolność w pełnym tego słowa znaczeniu.
Wszystko to, co w jakiś sposób zmusza Cię do konkretnego afektywnego, kompulsywnego, niekontrolowanego działania.
Coś, co zmusza Cię do poszukiwania danej rzeczy, dopływu środku, dostarczenia dawki emocji lub zagłuszenia danego stanu bycia.
To każde „MUSZĘ…”, które przejmuje kontrolę nad Twoim życiem i stanem.
Moment, w którym następuje uzależnienie, jest jedynie chwilą, niewinnym początkiem drogi, która prowadzi nad do ślepej uliczki bez wyjścia.
I czasem staje się sposobem na pokazania siebie i ekspresję w sposób, który nie jest możliwy w normalnych warunkach,
Czasem staje się ucieczką przed emocjami i czuciem, przed problemami, które przytłaczają Cię tak bardzo, że nie znajdujesz innego sposobu na poradzenie sobie z nimi,
Czasem staje się sposobem na uciszenie wewnętrznego krzyku o uwagę i zauważenie,
Czasem przekonaniem o tym, jak wygląda miłość,
Czasem dostarczeniem ciału tego, czego samo nie jest w stanie już wytworzyć z wyczerpania.
Ale pod tym wszystkim kryje się coś znacznie WIĘKSZEGO.
Pod tymi wszystkimi warstwami kryje się ogromna potrzeba miłości i akceptacji.
Pod tym wszystkim, głęboko jest schowane pragnienie bycia kochanym, takim, jakim się jest, prawdziwym, bez masek, bez nakładek, bez udawania i grania.
Pod tym wszystkim jest OGROMNA TĘSKNOTA ZA BEZWARUNKOWA MIŁOŚCIĄ i pragnienie odnalezienia siebie.
Nowa Jakość Tworzenia - Biznes po Twojemu, Życie po Twojemu.
Zapraszam Cię do przestrzeni, która być może nigdy w ten sposób nie była Tobie przedstawiona, która być może nigdy w ten sposób nie jawiła się Tobie.
Zapraszam Cię do przestrzeni, której być może od lat się obawiasz i sam nie masz odwagi w nią zajrzeć.
Podczas trzech dni będę Cię prowadzić w procesie, którego celem jest byś poznał źródło swojego problemu.
Podczas tych trzech dni pokaże Ci i nauczę rozpoznawać schematy i mechanizmy, które pchają Cię wciąż w kierunku, gdy tracisz kontrolę nad swoim życiem i emocjami.
Następnie pokaże Ci ścieżkę, która jest drogą ku wyjściu z uzależnienia. Ścieżkę, o której być może nigdy nie słyszałeś, ale która jest dla Ciebie dostępna.
Wyjście z uzależnienia nie jest prostym procesem, ale jest możliwym. Wymaga to mocnej, świadomej decyzji i wykonania pierwszego kroku.
W tym procesie nikt za Ciebie niczego nie zrobi. Nikt za Ciebie nie zdecyduje. Ale Ty sam możesz zrobić wiele, by zmienić swoje życie, CAŁKOWICIE.
Ze względu na siłę i jakość warsztat jest przeznaczony tylko dla osób, które są świadome swojej zależności i gotowe, by z niej wyjść.
Warsztat ten NIE JEST dla osób, które są pod wpływem środków odurzających i psychoaktywnych.
Warsztat ten NIE JEST także dla osób, które nie są gotowe na głęboką i mocną pracę.
Co otrzymasz?
3 dni prowadzenia (każdy trwający około 2h)
3 treningi live (dodatkowe EXTRA spotkanie)
Zamkniętą grupę na Facebooku
Każdy dzień treningowy będzie zawierał w sobie do wykonania konkretne zadanie lub ćwiczenie wspierające całościowy proces. Dlatego, jeśli nie jesteś gotów na danie sobie UWAGI i zmianę w życiu, nie decyduj się na ten warsztat.
Dzień 01 cz.I
Czym jest i jak powstaje uzależnienie (wgląd w 3 aspekty: duchowy, umysłowy i fizyczny)?
Kim są i jakie role pełnią bliscy osoby uzależnionej?
Jakie mechanizmy powodują, że tak trudno jest kontrolować uzależnienie?
Dlaczego nie WOLNO Ci przestać?
Co napędza pułapkę uzależnienia?
Brakujące elementy układanki (tęsknota za mamą, tęsknota za tatą)
Dzień 01 cz.II
Ucieczka – Doładowanie – Inny Ty – Teraz mogę być sobą, czyli mechanizmy i role, w jakie wpada osoba uzależniona.
Ciało, psychika i podświadomość – czego możesz się spodziewać, gdy podejmiesz decyzję o wyjściu?
Jak ciało przeszkadza w uwolnieniu?
W jaki sposób podświadomość blokuje wyjście z uzależnienia i jak sobie z tym poradzić?
Dzień 02
Kluczowy moment zwrotu w Twoim życiu – dotarcie do źródła problemu.
Ukryte korzyści – Twoje, Twoich bliskich, Twojego ciała i psychiki.
Dlaczego i po co to dalej robisz, czyli uzależnienie od uzależnienia.
Dzień 03
Twoja Decyzja początkiem zmiany – jak wytrwać, jak wytrzymać, gdy wszystko kusi?
Pułapki mentalne.
Tęsknota za starym, nielubienie NOWEGO – zmiana nawyków i wprowadzenie kluczowych źródeł radości i wdzięczności.
Codzienne emocje i jak sobie z nimi radzić (praca z dziennikiem, EFT, medytacja).
Pytania i odpowiedzi.
Co dalej?
ZAKOŃCZENIE – Podziękowanie
Nowa Jakość Tworzenia - Biznes po Twojemu, Życie po Twojemu.
Wychodzenie z uzależnienia to proces, w którym warto mieć obok siebie kogoś, kto zna te bagno. Jednak DECYZJA zawsze należy do Ciebie.
Podczas procesu BĘDĘ Ci towarzyszyć, wspierać, popychać do przodu i dociskać w chwilach, gdy będziesz mówił, że nie dasz rady, że już dłużej nie możesz.
Ale to TY musisz podjąć decyzję, że chcesz, że jesteś gotów zmierzyć się z całym syfem, jaki wypływał. JA BĘDĘ OBOK, gdybyś potrzebował, by ktoś podał Ci rękę, gdy będziesz miał wrażenie, że toniesz.
I nie mówię, że będzie łatwo, ani nie mówię, że będzie miło czy przyjemnie, ale obiecuję, że będzie WARTO! Bo życie, jakie przed Tobą stanie otworem, pozwoli Ci cieszyć się pełną piersią, czerpać z niego garściami, doświadczać radości, wolności i miłości, o jakiej nigdy być może nie marzyłeś.
Skąd to wiem?
Bo tam byłam.
Przez 10 lat swojego życia.
Znam dobrze wszystkie, kręte ścieżki i pułapki, jakie czyhają za zakrętem. Wiem też, jak człowiek myśli będąc w tym stanie i za czym tęskni i czego pragnie.
I wiem, jak cholernie ciężko jest przestać.
Droga na skróty, do chwilowego poczucia ulgi, jest kusząc, ale ulga trwa ulotnie krótko, a jej konsekwencje często bardzo drastyczne nie tylko dla Ciebie, ale także dla bliskich.
Chcę Ci pokazać drogę, która doprowadzi Cię do czucia się dobrze, wspaniale bez TEGO G…. Do czucia się szczęśliwym, pełnym wiary, zaufania do siebie, pewności tego, kim jesteś i jak wartościowy jesteś.
Chcę Ci pokazać jak wyjść z tego, co tak bardzo wyniszcza od środka i wodzi za nos na manowce, od tego, co sprawia, że toniesz coraz bardziej…